Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Ubytovanie

ORMET - rekreačné zariadenie Teplý Vrch - ponúka pobyty pre školy v prírode,  školské zájazdy, školenia a rôzne akcie. Počas letnej turistickej sezóny ponúka jedno  a viacdňové pobyty.

Návštevníci rekreačného zariadenia ORMET majú možnosť kúpania, vodného bicyklovania, člnkovania, rybolovu. V areáli sa nachádza tobogán s dĺžkou 72 metrov. Ubytovanie poskytuje v hotely Oliver, v chatkách a campingu.

Hotel OLIVER - nachádza sa priamo v areáli. Je to turistický hotel s kapacitou 45 miest. Izby sú  2, 4, 6 - posteľové. Sociálne zariadenia a sprchy sú na každom poschodí spoločné. Hotel je vybavený jedálňou a kuchyňou. Pred hotelom je pláž vyhradená pre ubytovaných hostí. Stravu je možné objednať si v hoteli, alebo sa návštevníci môžu stravovať individuálne v bufetoch, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli. V cene izby je zahrnutý plážový príplatok a  parkovanie jedného osobného auta. 

Chatky – ubytovanie je možné v 4 lôžkových chatkách vybavených stolom, stoličkami, skriňou a chladničkou.  Sociálne zariadenia sú mimo buniek, vzdialené cca 10 metrov.
Camping – poskytuje 100 stanových jednotiek s elektrickými prípojkami, miesto pre obytné prívesy a karavany.

Doplnkové služby - zapožičiavanie vodných bicyklov a člnov.

Stravovanie je zabezpečené v turistickej ubytovni, v stánkoch rýchleho občerstvenia, ktoré sú rozmiestnené v areáli, v kolibe ponúkajúcej rôzne špeciality a v samoobslužnej jedálni.

 

Okrem zariadenia ORMET  je v MR Teplý Vrch aj niekoľko ubytovateľov na súkromí a to hlavne v obciach Teplý Vrch, Budikovany, Ostrany, Hrušovo, Lukovištia a Horné Zahorany.

Turistická ubytovňa DHZ Teplý Vrch – zariadenie poskytuje ubytovanie v 3 izbách s celkovou kapacitou 10 lôžok. Stravovanie si zabezpečujú ubytovaní hostia samostatne. Zariadenie však disponuje plne vybavenou kuchyňou, ktorá je spoločná pre všetky izby. Rovnako spoločné sú aj hygienické zariadenia.

Ostrany – ubytovanie a reštaurácia - k dispozícii sú 4 izby s kapacitou celkovo 10 postelí. Parkovanie je možné priamo v areáli ovčej farmy.  Reštaurácia s terasou je otvorená počas letnej sezóny. Majiteľ zariadenia poskytuje záujemcom možnosť pomáhať na farme a poľovníctvo vo vlastnom poľovnom revíri. 

Hrušovo – ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách a dvakrát v jednolôžkových izbách s možnosťou prístelky. Zariadenie má vlastnú kuchyňu, spoločenskú miestnosť  s TV a krbom, altánok, terasu. Stravu poskytuje zariadenie v plnej alebo pol penzii v prípade, že je tu ubytovaných minimálne 6 osôb.

Horné Zahorany – ubytovanie je možné v dvoch samostatných objektoch. Hlavný objekt poskytuje 7 stálych lôžok a 7 prísteliek. Každá izba má vlastné hygienické zariadenie. Vedľajší objekt poskytuje 5 lôžok, tu je však hygienické zariadenie spoločné pre dve izby. Stravovanie je možné v spoločnej kuchyni s možnosťou prípravy vlastnej stravy. Obe zariadenia majú spoločenské miestnosti s krbom a TV.

 

 


 
ÚvodÚvodná stránka