Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Rekreačné zariadenie ORMET

ponúka pobyty pre školy v prírode,  školské zájazdy, školenia a rôzne akcie. Počas letnej turistickej sezóny ponúka jedno a viacdňové pobyty.

Návštevníci rekreačného zariadenia ORMET majú možnosť kúpania, vodného bicyklovania, člnkovania, rybolovu. V areáli sa nachádza tobogán s dĺžkou 72 metrov. Ubytovanie poskytuje v hotely Oliver, v chatkách a campingu.

Hotel OLIVER - nachádza sa priamo v areáli. Je to turistický hotel s kapacitou 45 miest. Izby sú  2, 4, 6 - posteľové. Sociálne zariadenia a sprchy sú na každom poschodí spoločné. Hotel je vybavený jedálňou a kuchyňou. Pred hotelom je pláž vyhradená pre ubytovaných hostí. Stravu je možné objednať si v hoteli, alebo sa návštevníci môžu stravovať individuálne v bufetoch, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli. V cene izby je zahrnutý plážový príplatok a  parkovanie jedného osobného auta. 

Chatky – ubytovanie je možné v 4 lôžkových chatkách vybavených stolom, stoličkami, skriňou a chladničkou.  Sociálne zariadenia sú mimo buniek, vzdialené cca 10 metrov.
Camping – poskytuje 100 stanových jednotiek s elektrickými prípojkami, miesto pre obytné prívesy a karavany.

Doplnkové služby - zapožičiavanie vodných bicyklov a člnov.

Stravovanie je zabezpečené v turistickej ubytovni, v stánkoch rýchleho občerstvenia, ktoré sú rozmiestnené v areáli


 
ÚvodÚvodná stránka